اخبار خواف ، ایران و جهان
الهم عجِّل لولیکَ الفرج

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

آمریکا قدرت درک دامنه تهاجمی ایران را ندارد/گزینه نظامی شما فقط مناسب روی میز است

فرمانده کل سپاه در واکنش به تهدیدات اخیر وزیر خارجه آمریکا، خطاب به جان کری گفت:اگر شما فهم مسائل نظامی یا امنیتی را ندارید از کارشناسان مجرب خود بپرسید که آیا واقعا آمریکا توان تحمل تبعات خانمان برانداز عمل کردن به گزینه نظامی علیه ایران را دارد؟

خبرگزاری فارس: آمریکا قدرت درک دامنه تهاجمی ایران را ندارد/گزینه نظامی شما فقط مناسب روی میز است

به گزارش خبرگزاری فارس، صبح امروز فرمانده کل سپاه به هنگام بازدید از توانمندی های دانشگاه امام حسین (ع) در واکنش به تهدیدات اخیر جان کری مبنی براحتمال استفاده از گزینه های نظامی گفت:آقای کری! این را بدانید نبرد مستقیم با آمریکا قوی ترین رؤیای مردان مؤمن و انقلابی در سراسر جهان است. تهدیدات شما برای اسلام انقلابی بهترین فرصت است. پیشوایان اسلام، سالهاست ما را برای یک نبرد بزرگ و سرنوشت ساز آماده کرده اند بعید می دانم مردان عاقل شما، اجازه دهند آمریکا که در یک سوی این نبرد سرنوشت ساز قرار می دهند، گزینۀ مضحک نظامی را از روی میز به صحنه عمل بکشاند.

وی تصریح کرد: آقای کری! ما می دانیم شما  بدهکارترین کشور جهان هستید و همه می دانند ناتوانی شما در حل مسائل و مشکلات اقتصادیتان، دولت آمریکا را چند هفته به تعطیلی کشاند.

سرلشکر جعفری افزود:خورشید تمدن امپریالیستی شما به مغرب خود نزدیک شده است بیش از این، با تکرار راهبردهای شکست خورده مانند استفاده از قدرت نظامی، فروپاشی تمدن خود را شتاب ندهید.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد:آقای کری! آمریکا و قدرتهای نظامی او، در مقابل چشم مردم مجاهد و با ایمان ما بسیار کوچک و حقیر هستند. اگر شما تخصص و فهم مسائل نظامی یا امنیتی را ندارید از کارشناسان مجرب خود بپرسید که آیا واقعا آمریکا توان و طاقت تحمل تبعات خانمان برانداز عمل کردن این گزینه علیه ایران را دارد؟

وی ادامه داد:  بر اساس اطلاعاتی که به ما می رسد، هم کارشناسان سیاسی و هم صاحب نظران امنیتی آمریکا ، گزینۀ نظامی را برای ایران ، تنها مناسب روی میز ماندن می دانند ولی استفاده از آنرا در عمل ، به صلاح امنیت ملی آمریکا نمی دانند و در این رابطه به مسئولین آمریکا بارها هشدار داده اند.

وی خطاب به وزیر امورخارجه آمریکا هشدار داد:بدانید ایران و ایرانی از تهدید خارجی، نمی ترسد و بر عکس ، عامل انسجام جامعۀ مومن و غیرت مند ایران و متحدین انقلابیش در سراسر جهان است و حوادث تاریخی پس از انقلاب نیز گونه این ادعا است . بنابراین به شما توصیه می کنم، اعتبار کلامتان را متناسب با توانمندی های خود و طرف مقابلتان خرج کنید، و بیش از این خود را مضحکۀ جامعۀ غیور و انقلابی ایران اسلامی قرار ندهید.

فرمانده کل سپاه در پایان خطاب به جان کری افزود: آیا می دانید چند هزار مسلمان انقلابی که دل در گروۀ انقلاب اسلامی دارند و به حقانیت آن ایمان آورده اند در سراسر جهان در انتظارند تا شما این گزینه را از روی میز به صحنۀ عمل بیاورید. اگر نمی دانید ، کمی بیاندیشید و یا تحقیق کنید، یا لااقل تا زمانی که قرار است منتظر حکم عاقلانه خود بنیشیند، از بکارگیری این عبارت مضحک و بی پشوانۀ خرد و اندیشه ورزی ، پرهیز نمائید.

حضور رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور درشهرستان مرزی خواف

بسیج هنرمندان دنبال انتقال هنر به جامعه براساس مفاهیم قرآنی وآموزه های دین است.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور که به مناسبت هفته وحدت به شهرستان مرزی خواف سفرکرده بود با بیان این مطلب درجمع هنرمندان بسیجی این شهرستان، وحدت وهمدلی که مورد نظراسلام، پیامبرعظیم الشان (ص) وانقلاب اسلامی است را مورد تاکید قرارداد وافزود دربین مردم وهنرمندان این شهرستان جزصفا وصمیمیت وهمدلی ویک رنگی  چیز دیگری دیده نمی شود واین وحدت ازبرکات انقلاب اسلامی است که باید قدرآن رادانست.

دکتر قنادیان بااشاره به وجود هنرمندان متعهد شهرستان افزود این شهرستان ممکن است به ظاهر محروم باشد اما فرهیختگان وهنرمندان سرمایه های شهرستان هستند که درجاهای دیگرکمتراین سرمایه وجود دارد.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور بابیان اینکه هرکس فعالیت ارزشی برای هدایت وبصیرت افزایی مردم درجامعه انجام دهد ازدیدما بسیجی است چه دربسیج ثبت نام کرده باشد چه ثبت نام نکرده باشد، افزود اگر اثرهنری وفرهنگی به درستی وپاک به جامعه ارائه شود این مهم جایش  رادرسبد زندگی مردم بازخواهد کرد .

رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور از کمک به برگزاری کارگاههای آموزشی وتجهیزات (دوربین حرفه ای تصویربرداری) برای  کانون بسیج هنرمندان خواف درامسال وسال آینده خبر داد .

دکترقنادیان درابتدای ورود به مجتمع فرهنگی وهنری شهید مدرس ازنمایشگاه عکس وپوستر هنرمندان بسیجی ودفترکانون بسیج هنرمندان خواف بازدید کرد.

قرائت شعرتوسط دوشاعرخوافی واجراموسیقی مقامی ازدیگر برنامه های این نشست صمیمی بود.

درابتدای جلسه فلاح مدیر کانون بسیج هنرمندان خواف وسرهنگ نطاق فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خواف هریک به ارائه گزارشی از وضعیت فرهنگی وهنری بسیج وحلقه های صالحین شهرستان واقدامات صورت گرفته وهمچنین حضوربسیجیان هنرمنددرجشنواره های کشوری  ، استانی وشهرستانی وبرنامه های فرهنگی وهنری پرداختند وچندتن ازهنرمندان هم نظرات وپیشنهادات خودراارائه دادند و از حضور رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشوردرشهرستان خواف قدردانی نمودند.

دراین سفر رئیس بازرسی سازمان بسیج هنرمندان کشور و رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان دکترقنایان راهمراهی می کردند.

درباره وبلاگ

سلام به شما دوست عزیز
خوش اومدین به وبلاگم
مدیر وبلاگ : PPGRM

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • نظرتون در مورد وبلاگم چیه؟

نویسندگان

بیست تولزکد صلوات شمار برای وبلاگ
. .
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic